4-pokojowe mieszkanie | ul. Radziwie, Wola

Mieszkanie na sprzedaż
1 100 000 PLN, Pow. 78,43 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
78,43 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Wola , Radziwie
Rok budowy:
2013
Piętro:
4 na 8
Numer oferty:
3395966
Cena za m2:
14025.25 PLN
Jeśli szukasz dużego mieszkania dla siebie i swojej rodziny lub zastanawiasz się nad inwestycją w rentowną nieruchomość, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w fantastycznej lokalizacji położone na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie 5.MIESZKANIE

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze ośmiopiętrowego budynku z windą wybudowanego w 2013 r. Lokal posiada łącznie 78,43 m2 powierzchni użytkowej.

W skład mieszkania wchodzą:
- pokój 1 (13,9 m2),
- pokój 2 (11,1 m2),
- pokój 3 (12,2 m2),
- pokój 4 (13,2 m2),
- kuchnia (9 m2),
- łazienka I (4,2 m2 ),
- łazienka II (2,6 m2),
- hol (12,2 m2).


Do mieszkania wchodzimy przez przestronny hol wyposażony w głębokie szafy wnękowe, który na lewo prowadzi do mniejszej łazienki oraz trzech pokoi. Na wprost znajduje się większa łazienka, a prawą stronę mieszkania stanowi obecnie ciemna kuchnia oraz czwarty pokój z balkonem.W pierwotnej aranżacji mieszkanie składało się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni oraz łazienki. Lokal został dostosowany pod wynajem na pojedyncze pokoje, w związku z czym powstała dodatkowa w pełni wyposażona łazienka oraz oddzielna ciemna kuchnia. Dla rodzin najpraktyczniejszym rozwiązaniem będzie rozebranie ścianki pomiędzy kuchnią i pokojem oraz stworzenie przestronnego salonu z aneksem kuchennym. Mieszkanie jest dwustronne - okna skierowane są na północ i południe.


Mieszkanie sprzedawane jest z kompletem sprzętów AGD i wszystkimi meblami w zabudowie wykonanymi przez stolarza.


Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 45.000 zł) - zakup opcjonalny.Lokal obecnie jest wynajęty do końca maja 2022. Od czerwca możliwe będzie przekazanie nieruchomości i wprowadzenie się nowych lokatorów.


 
WIZUALIZACJE I ALTERNATYWNY PLAN MIESZKANIA


Dwie grafiki przedstawiające salon z aneksem kuchennym to wizualizacje komputerowe. Zawierają one 100% odwzorowania układu mieszkania, układu okien, kierunków padania światła, itp. więc stanowią dla zainteresowanego nabywcy inspirację, w jaki sposób można wykorzystać potencjał przestrzeni tego mieszkania. Wizualizację pokazują jak można przearanżować pokój 1 oraz kuchnię, aby stworzyć z nich nowoczesny salon z aneksem kuchennym (układ pomieszczeń po połączeniu kuchni i pokoju 1 ukazany jest również na alternatywnym planie 3D).

 


LOKALIZACJA I OSIEDLE


Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, jest częścią osiedla wybudowanego przez renomowanego dewelopera Strus. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i strzeżone, co zapewnia dużą prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Gustownie zaaranżowana zieleń osiedlowa z pozostawionym starodrzewem i otwarte patio to zalety, które docenią głównie osoby pragnące zapewnić sobie możliwość zrelaksowania się po ciężkiej pracy i wypoczynku. Na terenie osiedla znajduje się również plac zabaw dla dzieci.


Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie punktów handlowo-usługowych oraz placówek opiekuńczych i oświatowych:

- sklepy spożywcze: na terenie osiedla Delikatesy Kulon, w obrębie 250 m (3 min pieszo) znajdują się Odido, Żabka, Aldi, Biedronka i inne,

- przedszkola i żłobki: na terenie osiedla żłobek Rozkminki, w obrębie 250 m (3 min pieszo) żłobek Kum Kum, żłobek Pisklęta, przedszkole Bajka, przedszkole nr 136, przedszkole nr 234 i inne,

- szkoły podstawowe: m.in. SP nr 166, SP nr 386,

- w najbliższej ulokowane są przychodnie lekarskie, gabinety stomatologiczne, salony fryzjerskie i kosmetyczne, barber, bary i restauracje, pralnia chemiczna i wiele innych.


Dla fanów aktywnego spędzania czasu wolnego ważne będzie położenie w pobliżu Parku Moczydło, Lasku na Kole i Parku Edwarda Szymańskiego idealnych na wycieczki rowerowe i spacery.
KOMUNIKACJA MIEJSKA

Nieruchomość znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym - do dyspozycji mieszkańców są autobusy, tramwaje, metro oraz kolejka podmiejska odjeżdżające w każdą stronę Warszawy:


• autobusy

- przystanki przy ul. Obozowej (300 m; 4 min pieszo) oraz ul. Płockiej (500 m, 6 min pieszo) : linie autobusowe 103/106/136/N45/N95, jadące w stronę Mariensztatu, Natolina i Metro Młociny,


• tramwaje

- przystanki przy ul. Obozowej (300 m, 4 min pieszo): linie tramwajowe 20/23/24/28 jadące w kierunku Bemowa, Gocławka i Żerania FSO; bezpośredni dojazd do Dworca Centralnego zajmuje 25 min;


• metro

- stacja M2 Metro Młynów (1,1 km; 14 min pieszo),


• kolej podmiejska

- stacja Warszawa Koło (400 m, 5 min pieszo); pociągi R90/RE90/S3.FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY


Pełna własność z założoną Księgą Wieczystą. Czynsz, w którego skład wchodzą m.in. koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, zaliczki na wodę zimną , podgrzewanie wody, fundusz remontowy, CO, wynosi obecnie jedyne 590 zł. Prąd opłacany jest według wskazań licznikowych. Czynsz za miejsce w garażu podziemnym wynosi 114 zł.


To mieszkanie gwarantuje wygodne życie w nowoczesnej okolicy. Brzmi ciekawie? Zadzwoń i porozmawiajmy - każdego z siedmiu dni tygodnia!

(Fluent English language presentation or phone conversation also available.)

Nieprawidłowy adres E-mail