Warszawa, Aleja Krakowska

Mieszkanie na sprzedaż
954 000 PLN, Pow. 66,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
66,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Włochy Raków , Aleja Krakowska
Rok budowy:
2014
Piętro:
5 na 8
Numer oferty:
237332
Cena za m2:
14324.32 PLN
Apartament 3-pokojowy na osiedlu strzeżonym Ogrody Ochota I w zbiegu al. Krakowskiej i ul. Instalatorów, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Osiedle zamknięte, zadbane. Budynek w bardzo dobrym stanie.
Bardzo dobra komunikacja miejska, również tramwajowa i SKM w różnych kierunkach (Centrum, Lotnisko Chopina i inne kierunki).

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie składająca się z trzech rozkładowych pokoi, dwóch łazienek, przedpokoju i loggii (nie wliczonej w powierzchnię mieszkania). Widok z jednej strony mieszkania z loggii i pokoi m.in. na Górkę Szczęśliwicką.

Salon z aneksem kuchennym z zabudową zajmują w sumie ok. 24m. Z salonu wyjście na loggię ok. 4m. Sypialnie o powierzchniach ok. 14m i 11m. Urządzone przestronna łazienka o powierzchni ok. 4,5m m.in. z wanną oraz druga mniejsza łazienka m.in. z kabiną prysznicową.

Możliwość zakupu miejsca lub miejsc postojowych w garażu podziemnym dwupoziomowym.

Mieszkanie zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję pod wynajem dzięki dobrej lokalizacji i bardzo dobrego skomunikowaniu.

Od wielu lat zajmuję się administrowaniem m.in. budynku wielorodzinnego, w którym znajduje się sprzedawany lokal, dlatego chętnie zaprezentuję zarówno to mieszkanie, jak i udzielę odpowiedzi na bardziej szczegółowe pytania. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Nieprawidłowy adres E-mail