Warszawa, Sarabandy

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 71,33 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Ursynów Jeziorki Południowe , Sarabandy
  • Rok budowy : 2020
  • Piętro: 0 na 1
  • Numer oferty : 314459
  • Cena za m2 : 7780.74 PLN

Bardzo rozkładowe, jednopoziomowe mieszkanie z ogrodem na warszawskim Zielonym Ursynowie, w nowej inwestycji - Osada Sarabandy. Nowoczesna architektura i nowe życie blisko natury - fantastyczne dla rodziny.
71 M KW., SALON Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I WYJŚCIEM DO OGRODU (156 M KW.), 2 SYPIALNIE, GARDEROBA, ŁAZIENKA, WC, 2 MIEJSCA POSTOJOWE.
Świetna lokalizacja, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, parter budynku typu "bliźniak", z niezbędną infrastrukturą oraz elementami zagospodarowania terenu. wysokość pomieszczeń - 2,75. Budynek w stanie deweloperskim, z materiałów wysokiej jakości (drzwi wejściowe antywłamaniowe Porta, wewnętrzne parapety z konglomeratu marmurowego).
Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe naziemne (dodatkowo płatne łącznie 20.000 pln).
Osada Sarabandy zlokalizowana jest na Ursynowie - trzeciej pod względem obszaru jak i liczby mieszkańców, dzielnicy Warszawy. Był świetnym tłem dla filmów "Alternatywy 4" i "Dzień świra" , od 70 lat jest integralną dzielnicą Warszawy. Rejon Jeziorki Południowe mieści się w zachodniej części dzielnicy, pomiędzy ul. Baletową i Karczunkowską, w odróżnieniu od osiedli usytuowanych po drugiej stronie ul. Puławskiej, w naturalnych przestrzeniach zielonych znajduje się zabudowa niska i osiedla domów. Stąd nazwa Zielony Ursynów (a J.U. Niemcewicz miał tu swoje włości).
W najbliższej okolicy kilka placówek edukacyjnych:
- przedszkola: Pomarańczowa Ciuchcia Ursynów, Przytulanka, Zaczarowana Pozytywka- Europejskie przedszkole niepubliczne, Babaloo - Niepubliczne Językowe Przedszkole Integracyjne, Cukierkowo - przedszkole dla dzieci z cukrzycą
- szkoła podstawowa nr 96 (1 km)
- Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne Nr 38 Im. Św. S. Kostki (1,3 km)

Sklepy, usługi, opieka medyczna
- Biedronka, Lidl, liczne sklepy w pobliżu i na ul. Puławskiej (2 km)
- CH Auchan Piaseczno (2 km), CH Józefosław (3 km), Outlet Piaseczno (3 km)
- stacja paliw Orlen
- poczta (1 km)
- pracownia zieleni Krajobraz Kreatywny
- szpital Luxmed (1 km)
- Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe Szpitala Chirurgii Jednego Dnia SPZOZ Warszawa-Ursynów
- całodobowa Klinika Weterynaryjna
- Fabryka Zdrowia
W tej lokalizacji z pewnością można żyć aktywnie blisko natury. W okolicy znajduje się wiele obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych. Rezerwat Las Kabacki, polodowcowe Jezioro Imielińskie, Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj, Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów, Park Kultury w Powsinie, Jezioro Zgorzała. Przepiękne obszary, czyli ursynowskie pojezierze.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej -liczne przystanki autobusowe, stacje metra przy Alei KEN, stacje PKP - Jeziorki i Dawidy (1,5 km).

Gorąco polecam, zapraszam do biura sprzedaży po więcej szczegółów (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym).

Zapraszam na konsultacje z projektantem wnętrz i do współpracy przy wykańczaniu wnętrz.