30m2 | Powiśle | Balkon | Wyremontowane

Mieszkanie na sprzedaż
620 000 PLN, Pow. 30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Powiśle , Wybrzeże Kościuszkowskie
Rok budowy:
1975
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
34961900
Cena za m2:
20666.67 PLN
PRZYTULNA KAWALERKA Z BALKONEM NA POWIŚLU 


Atrakcyjna lokalizacja | Ostatnie piętro | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Po generalnym remoncie  | Umeblowane | 


*****


Wnętrze wykończone w wysokim standardzie i z dbałością o detale, a starannie dobrane dodatki sprawiają, że od wejścia można w nim poczuć się, jak u siebie w domu. Stonowana kolorystyka nadaje mieszkaniu wyjątkowo ciepłego, domowego charakteru. Niewątpliwym atutami mieszkania są m.in. duże, drewniane okna (w tym rzadko spotykane okno w łazience!) oraz jego wysokość (prawie 3 metry). Dzięki temu w ciągu dnia mieszkanie wypełnione jest światłem dziennym, które pięknie operuje z jasnymi kolorami ścian.


ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:

Mieszkanie składa się z: 
* Salon z otwartą kuchnią i jadalnią,
* Łazienka, 
* Przedpokój,
* Balkon. 

Kawalerka przeszła generalny remont, łącznie z wymianą całej instalacji elektrycznej i czeka na pierwszego Lokatora. Mieszkanie posiada wyposażoną sprzętami kuchnię (dużą lodówka, płyta indukcyjna oraz okap) i umeblowany salon z jadalnią.  Wszystkie meble są nowe i pozostają w cenie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.


BUDYNEK I LOKALIZACJA:

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4. kondygnacyjnej wyremontowanej kamienicy z windą. Mieszkanie położone jest od cichej strony Wybrzeża Kościuszkowskiego, jego okna wychodzą na zielone podwórze.

Powiśle jest pełną zieleni, bardzo modną i dynamicznie rozwijającą się częścią Śródmieścia.
Na jego prestiż wpływa zarówno świetne położenie (tuż przy ścisłym centrum, a równocześnie w otulinie parków i wiślanych bulwarów), świetnie rozwinięta infrastruktura i komunikacja (druga linia metra), jak również fuzja przedwojennej zabudowy z topowymi nowoczesnymi inwestycjami, tworząca unikalny klimat tego miejsca.

Znajdziemy tu m.in. słynną Warszawską Syrenkę, piękny Park Kazimierzowski, gmach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego z ogrodem na dachu, Multimedialny Park Fontann, Centrum Nauki Kopernik czy odrestaurowane bulwary wiślane z kawiarenkami, placami zabaw i trasami rowerowymi. Dzielnica ta należy do jednej z bardziej prestiżowych części Warszawy. 


INFORMACJE DODATKOWE:

* Mieszkanie sprzedawane jest  z całością wyposażenia.
* Niski czynsz administracyjny - 480 zł.
* Grunty są uregulowane. KW wolna od obciążeń.
* W przypadku zakupu na cele inwestycyjne zapraszam do rozmowy o potencjalnych możliwościach i stopach zwrotu.


Zapraszam na prezentację! 
Nieprawidłowy adres E-mail