Warszawa, Komputerowa

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 66,01 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów Służewiec , Komputerowa
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 6 na 8
  • Numer oferty : 314500
  • Cena za m2 : 12861.69 PLN

Trzy pokojowy apartament o powierzchni 66 m2 w samym sercu biznesowej części Warszawy. Inwestycja oddana do użytku w 2019 roku przez jednego z czołowych deweloperów na stołecznym rynku Dom Development. Mieszkanie odznaczające się wysoką jakością wykończenia, utrzymane w stonowanym oraz nowoczesnym stylu. Wyjątkowego klimatu nadają obrazy Pani Natalii Zakrockiej, będące idealnie wkomponowanym elementem dekoracyjnym apartamentu.

Mieszkanie ulokowane w szczególnie dobrym punkcie komunikacyjnym, a dzięki sąsiedztwu przystanków autobusowych, tramwajowych czy kolejowych dojazd do praktycznie każdego najważniejszego miejsca w stolicy zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut. Niejedna osoba będzie zachwycona bliskością Galerii Mokotów oraz wszelkich niezbędnych punktów usługowych w bezpośredniej okolicy.

Właśnie w takich mieszkaniach można poczuć klimat nowoczesnej i rozwijającej Warszawy. Droga do pracy staje się wyjątkowo prosta jak nigdy wcześniej, a biznesowe otoczenie pozwala poczuć tak pożądaną wartość oraz doniosłość życia.

Lokalizacja:

Niewątpliwym atutem apartamentu jest właśnie jego lokalizacja. Docenią ją nie tylko osoby pracujące w biznesowej części Mokotowa, ale w zasadzie każdy, komu zależy na sprawnym transporcie do kluczowych miejsc w całej Warszawie. Wszystko to można zawdzięczać otoczeniu powierzchni biurowych najważniejszych jednostek biznesowych, ale również przystanków tramwajowych, autobusowych czy stacji kolejowej Służewiec oddalonej o 10 minut idąc pieszo.

W bezpośredniej okolicy apartamentu znajduje się Galeria Mokotów, czyli jedna z ważniejszych lokalizacji handlowych na mapie zakupowej stolicy. Komunikacja, sklepy są tutaj szczególnie bliskie, ale nie można również pominąć tak istotnych miejsc jak prywatne oraz publiczne szkoły i licea czy zachwycające różnorodnością restauracje bądź siłownie. W zasadzie wszystkie najważniejsze punkty stanowiące o sile zaplecza usługowego znajdują się w sąsiedztwie mieszkania.

Standard wykończenia:

Cały apartament składający się z trzech pokoi został zaaranżowany w cechującym się nowoczesnością stylu. W żadnym wypadku nie będzie nadużyciem stwierdzenie, iż jakość wykończenia mieszkania należy do najwyższej klasy. Niech świadczą o tym drewniane dębowe podłogi, wykonane na specjalne zamówienie stolarka, podobnie jak zasłony i firany. Kolejnym elementem, który zaskakuje swoją oryginalnością są tapety imitujące beton na fizelinie położone przez wyspecjalizowaną w tego typu zleceniach firmę. Warto również wspomnieć, że do mieszkania przynależy balkon, gdzie śmiało można szukać wytchnienia i dodatkowego wypoczynku.

Kuchnia to z kolei wyjątkowy i indywidualny architektoniczny projekt, utrzymany w minimalistycznym, ale nie odbiegającym od nowoczesnych standardów skandynawskim stylu. Można znaleźć tutaj niezawodne oraz wyjątkowo solidne wyposażenie AGD firmy Bosch, w skład którego wchodzą płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka czy zmywarka.

O wyjątkowym klimacie mieszkania stanowią obrazy Pani Natalii Zakrockiej, cenionej w warszawskim środowisku artystki preferującej nieszablonową oraz innowacyjną stylistykę, której fotografie można znaleźć chociażby w wydawnictwie Vogue. Wystarczy jeszcze tylko wspomnieć o energooszczędnym oświetleniu w całym mieszkaniu, aby poczuć się tutaj wyjątkowo nastrojowo.

Rozkład pomieszczeń:

Cały projekt został przygotowany z myślą o komforcie i wyznaczając nowoczesny wymiar życia. Przekraczając próg wyraźnie można wyczuć funkcjonalną koncepcję architektoniczną, która stanowi o niezaprzeczalnej wartości apartamentu.

⁃Pokój z aneksem kuchennym 28,13 m2
⁃Pokój 15,06 m2
⁃Pokój 9,57 m2
⁃Hall 8,18 m2
⁃Łazienka 4,94 m2

Kto może tu zamieszkać?

Wyjątkowy skandynawski styl czy przemyślany projekt architektoniczny zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym wyróżniającego się komfortem i funkcjonalnością mieszkania. Innowacyjne rozwiązania i nowoczesny klimat zdecydowanie przyciągają uwagę sympatyków oryginalności.

Mieszkanie polecane jest przede wszystkim osobom pracującym w rejonie Mokotowa, aby zagwarantować sobie jak najdogodniejszą drogę do biura. Apartament jak najbardziej zostanie pozytywnie odebrany przez rodziny z dziećmi, jak również osoby funkcjonujące w innych częściach Warszawy. Wszystko to zapewnia odpowiednie zaplecze komunikacyjne, a także stosunkowa bliskość szerokiego wachlarza prywatnych oraz publicznych szkół podstawowych i liceów.

Dodatkowe informacje:

Osoby wybierające transport samochodowy nie muszą martwić się o ewentualną stratę czasu na szukanie miejsca parkingowego, gdyż do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym płatne dodatkowo 38 tys. zł.

Apartament bez wątpienia idealnie nadaje się do zamieszkania, ale również warto zwrócić na niego uwagę z inwestycyjnego punktu widzenia. Mając świadomość ciekawej lokalizacji, indywidualnego projektu architektonicznego, wysoką jakość wykończenia czy elementy wykonywane na zamówienie, nie można przejść obojętnie obok tego apartamentu.