Na sprzedaż skrajny segment położony na osiedlu 21 domów w zabudowie szeregowej, wzniesionych w kameralnej części Dolnego Mokotowa.
Niska, willowa zabudowa. Nowoczesna architektura willi miejskich. Dużo zieleni. Osiedle posadowione z dala od wielkomiejskiego zgiełku i głównego ciągu komunikacyjnego. Dobry dostęp do mokotowskiej infrastruktury i szybki dojazd do centrum zajmujący zaledwie 10 min jazdy samochodem.
Inwestycja oddana do użytku.
STANDARD WYKOŃCZENIA
- Duże, przestronne panoramiczne okna
- Żaluzje zewnętrzne we wszystkich oknach
- Wideodomofon
- Rekuperacja w całym budynku
- System inteligentnego domu
- Przygotowanie do montażu klimatyzacji
- Dekoracyjne elementy naturalnego kamienia na elewacji budynku
- Ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych
- System alarmowy i monitoringu
- Możliwość montażu kominka
- Możliwość montażu paneli fotowoltaicznych
ROZKŁAD
- PARTER - część dzienna składa się z przestronnego salonu (27,07 m2) z jadalnią i kuchnią (13,74 m2) oraz przestrzeni dodatkowych, tj. holu (13,61 m2) i toalety (3,53 m2).
- Z salonu oraz kuchni wyjścia na pięknie zagospodarowany, zielony ogród o powierzchni 172,84 m2 z tarasem (6,24 m2).
- PÓŁPIĘTRO- niezależna przestrzeń prywatna od strony wschodniej, składająca się z sypialni głównej (18,35 m2) z garderobą (5,96 m2) oraz łazienką (5,47 m2).
- PIĘTRO- się trzy sypialnie z czego dwie mogą być pokojami dziecięcymi (18,38 m2 i 14,78 m2), a jedna gabinetem (14,24m2). Dodatkowo znajduje się łazienka (5,27 m2) oraz schowek (2,25 m2).
GARAŻ
- W bryle budynku mieści się garaż na 2 samochody
WAŻNE
Zakup od dewelopera. Kupujący nie płaci PCC.
LOKALIZACJA
Mokotów boczna uliczka od ul. Bartyckiej.
Zapraszam na prezentację!